Wszyscy dyrektorzy WORD z regionu odwołani

Zarząd Województwa Podlaskiego odwołał dyrektorów trzech Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego: w Białymstoku, Łomży i Suwałkach.

Zarząd uzasadnił swoją decyzję  niezadowalającą dynamiką rozwoju ośrodków, zwłaszcza w zakresie dotychczasowych i planowanych inwestycji a także spadkiem przychodów we wszystkich trzech placówkach.

Wszyscy trzej byli  już dyrektorzy powołani zostali przez poprzedni zarząd województwa PO-PSL i byli z tymi partiami związani. W zeszłym miesiącu władzę w województwie przejęło Prawo i Sprawiedliwość.

Nowi szefowie podlaskich WORD będą powołani w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Do tego czasu placówkami zarządzać będą obecni zastępcy dyrektorów.

Zobacz też: Mamy Zarząd Województwa Podlaskiego !

Zobacz:Nowy dyrektor PODR w Szepietowie

Red.OKO/Wrota Podlasia

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
kajaKrissHonorata Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Przydałoby się też odwołać paru dyrektorów kilku departamentów w Urzędzie Marszałkowskim ….zwłaszcza promocji i kultury…..zastrzeżeń do ich pracy i “wysiłku” znalazłoby się wiele…..włącznie ze sprzyjaniu paru fundacjom ulubionym, a niegdyś jednej spółce zarządzanej przez znanego Lecha harcerzyka 😉

Kriss
Gość
Kriss

Sama się zwolnij idio..o. Kim Wy jesteście, że będziecie decydować o pracy innych osób? Karma wraca. Do Ciebie też wróci

kaja
Gość
kaja

Też zostałam zwolniona z pracy w WORD po zmianie dyrektora, kiedy trzeba było ustąpić miejsca nowym pracownikom… Ekipa PO PSL zamiatała szybko, a teraz co? boli?