5 nielegalnych automatów do gier hazardowych

Funkcjonariusze KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych

5 nielegalnych automatów do gier hazardowych zabezpieczyli funkcjonariusze z Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku. Urządzenia ujawnione zostały w Siemiatyczach oraz w Białymstoku.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej skontrolowali jeden z lokali w Siemiatyczach, co do którego zachodziło podejrzenie, że są w nim urządzane nielegalne gry hazardowe. Podejrzenia mundurowych okazały się trafne. Po wejściu do pomieszczeń wyposażonych m.in. w monitoring służący do selekcji klientów funkcjonariusze zabezpieczyli 3 nielegalnie działające urządzenia do gier hazardowych.

Nielegalne urządzenia do gier hazardowych funkcjonariusze podlaskiej KAS zabezpieczyli również podczas wspólnych działań ze Strażą Graniczną. W jednym z białostockich garaży zajmowanych przez 38-letniego mężczyznę mundurowi ujawnili 2 nielegalne automaty służące do gier hazardowych.

Automaty, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom, zostały zajęte do spraw karnych skarbowych. Oprócz sankcji karnych osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. od każdego automatu.

Nielegalne automaty do hazardu w Siemiatyczach

Red. OKO

Fot. KAS

KAS

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o