Twój e-PIT w Choroszczy, Wasilkowie i Czarnej Białostockiej

Jeżeli jeszcze nie złożyłeś swojego zeznania PIT za 2018 rok, a jesteś mieszkańcem Choroszczy, Wasilkowa czy Czarnej Białostockiej lub okolic tych miejscowości, przyjdź na specjalny dyżur podatkowy organizowany przez urząd skarbowy

W najbliższych dniach, pracownicy Drugiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku, zapraszają mieszkańców Choroszczy, Wasilkowa i Czarnej Białostockiej oraz okolic tych miejscowości, na specjalne dyżury podatkowe. Eksperci z US udzielą wsparcia w rozliczeniu PIT za 2018 rok oraz wyjaśnią wątpliwości związane z korzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń.

Co najważniejsze, pracownicy urzędu skarbowego, pomogą zweryfikować i wysłać zeznanie podatkowe w ramach usługi Twój e-PIT. Wystarczy mieć ze sobą rozliczenie PIT-11, które otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty, które świadczą o dochodach uzyskanych w 2018 roku.

Bardzo ważne jest też, aby wziąć ze sobą dowód osobisty i zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2017 r.), ponieważ informacje tam zawarte posłużą jako dane identyfikujące do złożenia Twojego e-PITa.

 

Dyżury odbędą się w następujących dniach:

  • 28 marca 2019 r.(w godz. 9.00 – 14.00) – Urząd Miejski w Choroszczy,
  • 2 kwietnia 2019 r.(w godz. 9.00 – 14.00) – Urząd Miejski w Wasilkowie,
  • 10 kwietnia 2019 r.(w godz. 9.00 – 14.00) – Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej.

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl

KAS

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o