Jagiellonia w końcu wygrywa z Zagłębiem 2:1

Piłkarze Jagiellonii Białystok prowadzili 2:0 z Zagłębiem Sosnowiec już po pierwszej połowie meczu w ekstraklasie.

W pierwszej połowie piłkarzom Zagłębia udało się strzelić gola Mariuszowi Kelemanowi. Na szczęście sędzia  gola tego nie uznał.

Po faulu na piłkarzu Jagi sędzia podyktował karnego. Jesusowi Imazowi udało się strzelić w bramkę gości i Jagiellonia objęła prowadzenie.

Arvydas Novikovas strzelił Zagłębiu Sosnowiec drugiego gola w 34 minucie meczu. Jagiellonia prowadziła 2:0.

Po wykorzystanym rzucie karnym piłkarzom Zagłębia Sosnowiec udało się strzelić gola. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem

Jagiellonia Białystok: Zagłębie Sosnowiec 2:1

Jagiellonia Białystok w tym sezonie  jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze

Żółto czerwoni  już od 6  razy nie potrafili wygrać w lidze. Do tej pory – w 2019 roku zdobyli tylko 8 punktów. Mniej zdobyły tylko trzy drużyny w lidze (Miedź Legnica – 7pkt., Wisła Płock – 4 pkt. i Arka Gdynia – 2 pkt.).

Jagiellonia wygrała dziś po raz pierwszy od 16 lutego.  Dzięki wygranemu meczowi Jaga zdobyła 3 punkty.