Kto startuje do Europarlamentu z naszego okręgu- pełna lista

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1. WINNICKI Robert Artur(lat 33, publicysta, Zgorzelec)
2.LISIECKI Piotr Cezary (lat 46, przedsiębiorca, Naglady)
3.MICHALEWICZ Joanna (lat 29, inspektor BHP, Giżycko)
4. STYPKA Maciej (lat 31, przedstawiciel handlowy, Białystok)
5. MOSHECHKOVA Lilija (lat 49, prawnik, Warszawa)
6. GOŁĘBIEWSKA Paulina (lat 27, ekonomista, Olsztynek)
7. GONTARSKA Marzanna (lat 42, kosmetyczka, Grajewo)
8. WYRĘBEK Andrzej Piotr ( lat 55, lekarzDobre Miasto
9. KIEŁCZEWSKI Adam (lat 40, inżynier mechaniki, Grajewo)
10. SAWICKI Marcin (lat 32, przedsiębiorca, Białystok)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

1. MACIEJEWSKI Andrzej (lat 49, politolog, Giedajty)
2. JANKOWSKA Wanda (lat 59, nauczyciel, Choroszcz)
3. REMBELSKI Stefan Bolesław (lat 61, inżynier mechanik, Elbląg)
4. DYMKO Łukasz (lat 29, prawnik, Białystok)
5. ROSZIG Agnieszka (lat 47, główny księgowy, Koczarki)
6. PŁOŃSKA Wiesława Bożenna (lat 65, technik budowlany, Białystok)
7. DĄBROWSKA Ewa Alicja (lat 67, emeryt, Elbląg)
8. OJDANA Alina (lat 52, ekonomista, Nowoberezowo)
9. JASKÓŁOWSKI Paweł (lat 33, historyk, Miłomłyn)
10. KOPKO Janusz (lat 39, technik mechanik, Piecki)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

1. GRUCELA Bartosz (lat 33, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych, Olsztyn)
2. ROSIŃSKA Katarzyna Ewa (lat 23, pozostali pracownicy obsługi biurowej, Białystok)
3. PROKOPIUK Seweryn (lat 34, socjolog, Widowo)
4. MATUSZEWSKA-BORUC Małgorzata Emilia (lat 66, wychowawca w placówkach oświatowych, Olsztyn)
5. BIRGIEL Marcin (lat 36, administrator systemów komputerowych, Suwałki)
6. BARTKOWSKA Emilia (lat 26, animator kultury, Olsztyn)
7. GULCZYŃSKI Marcin (lat 37, analityk baz danych, Olsztyn)
8. WYSOCKA Kamila Maria (lat 32, pozostali pracownicy obsługi biurowej, Białystok)
9. ARTYSIEWICZ Michalina Daria(lat 21, student, Zaścianki)
10. KOLIŃSKI Robert(lat 41, technik hotelarstwa, Elbląg)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1.KARSKI Karol Adam (lat 52, prawnik, Białystok)
2. JURGIEL Krzysztof(lat 65, geodeta, Białystok)
3. ARENT Iwona Ewa (lat 50, politolog, Olsztyn)
4. KIEROZALSKI Grzegorz (lat 57, urzędnik, Ostróda)
5. KARPOWICZ Joanna (lat 55, ekonomista, Karakule)
6. ŻALEK Justyna Emilia (lat 43, kulturoznawca, Białystok)
7. KOSSAKOWSKI Wojciech (lat 41, prawnik, Ełk)
8. CYMAŃSKI Tadeusz (lat 63, ekonomista, Malbork)
9. ANDRUSZKIEWICZ Jolanta Wiesława (lat 57, ekonomista, Bartoszyce)
10. ŁANCZKOWSKI Romuald ( lat 64, urzędnik, Suwałki)

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

1. FALEJ Monika Walentyna(lat 47, prawniczka, Olsztyn)
2. GROMADZKI Sławomir (lat 44, rolnik przedsiębiorca, Stare Rakowo)
3. DZIK Katarzyna Helena (lat 47, przedsiębiorczyni, Iława)
4. KRUTUL Paweł (lat 45, przedsiębiorca, Białystok)
5. OLKOWSKA Małgorzata (lat 41, menadżerka, Olsztyn)
6. AMBROZIAK Piotr Robert (lat 45, urzędnik samorządowy, Olsztyn)
7. FALKOWSKA Agnieszka (lat 39, finansistka, Dobre Miasto)
8. LEWCZUK Tomasz (lat 27, lekarz, Bielsk Podlaski)
9. MURAWKO Elżbieta (lat 38, rencistka, Suwałki)
10. TARASIEWICZ Sława Iwona (lat 60, pedagog, Galwiecie)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

1. FRANKOWSKI Tomasz (lat 44, przedsiębiorca, Grabówka)
2. PASŁAWSKA Urszula Stefania (lat 42, prawnik,Biskupiec)
3. MAŃKUT Władysław (lat 71, ekonomista, Elbląg)
4.WOJCIECHOWSKA Anna (lat 59, urzędnik, Ełk)
5. KAMIŃSKA Bożena (lat 53, ekonomista, Suwałki)
6. MICHALSKA Joanna Klaudia (lat 48, socjolog, Różnowo)
7. NOWAK Tadeusz Zenon (lat 63, nauczyciel akademicki, Łomża)
8. DEN Jolanta (lat 42, mgr inż. leśnictwa, Czarna Białostocka)
9. BOŁTRYK Marcin (lat 33, teolog, Hajnówka)
10. PROTAS Jacek (lat 55, polityk, Lidzbark Warmiński)

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o