Prawo i Sprawiedliwość o naszych interesach w UE

Karol Karski i Dariusz Piontkowski na konferencji prasowej w Białymstoku mówili o o ochronie praw Polski w Unii Europejskiej. Przedstawili program europejski dla Polski.

,,26 maja obrońmy swojej prawa! Przede wszystkim prawo do naszej waluty. Przedstawiciel innych ugrupowań chcą żeby euro zostało wprowadzone w Polsce (…). Euro to waluta, która jest ukierunkowana na rozwój gospodarczy Niemiec. To strefa złotówki jest strefą dynamicznego wzrostu. Polska rozwija się doskonale między innymi dlatego, że mamy własną walutę” -mówił startujący do Europarlamentu z pierwszego miejsca listy PiS Karol Karski

Przedstawiciele PiS protestować będą w UE przeciwko narzuceniu krajom członkowskim euro, narzuceniu przymusowej relokacji imigrantów, seksualizacji dzieci i adpocji dzieci przez pary homoseksualne.

,,Zachęcamy do udziału w wyborach. One zadecydują o przyszłości Polski. ten kto wygra te wyboru będzie miał łatwiej wygrać wybory parlamentarne“-mówił na konferencji Dariusz Piontkowski – szef podlaskich struktur PiS.

,,Udział w tych wyborach jest głosem jaka ma być Polska.” – dodał Dariusz Piontkowski

Karol Karski rycerzem. Kontrowersyjny spot w sieci

Red. OKO

Fot. Facebook

Udostępnij ten wpis:

  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe
  • Lider

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o