2. Nightskating Białystok 2019. Wesele na rolkach już w sobotę!

Już w sobotę 18 maja w Białymstoku odbędzie się wyjątkowe wesele. Wyjątkowe, bo na rolkach! Panie obowiązkowo w białych sukniach z przypiętym welonem, panowie – w eleganckich garniturach, białych koszulach i z uczesanym wąsem. Przed nami  2. Nightskating Białystok 2019. Tym razem miłośnicy rolek przejadą przez miasto w iście weselnym klimacie.  

Po najpiękniejszym otwarciu sezonu na świecie, zapraszamy na rolkowe wesele! To jeden z Waszych ulubionych przejazdów, którego nie mogło zabraknąć również w tym sezonie” – mówią organizatorzy. „Pragniemy popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport oraz formę rekreacji dla wszystkich, niezależnie od wieku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji” – dodają.

Nightskating to cykl największych imprez rolkowych na Podlasiu

Polega na przejazdach rolkarzy głównymi ulicami miasta wieczorną porą, które pozwalają spojrzeć na Białystok z nieco innej perspektywy oraz stworzyć radosną i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich sympatyków ośmiu kółek.

 „Pojedziemy w rytmach typowo weselnych utworów, dlatego przypomnijcie sobie ruchy taneczne, które zrobią wrażenie na wszystkich! Zbieramy się od godziny 19.00, a ruszamy punktualnie o 20.00”- informują członkowie Nightskating Białystok.

Najważniejsze zasady, które obowiązują podczas wydarzenia:
➡ Lewa wolna – ta strona jezdni zarezerwowana jest wyłącznie dla NS Teamu oraz dla służb porządkowych i medycznych.
➡ W przejazdach mogą wziąć udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach, wrotkach lub nartorolkach, które posiadają co najmniej podstawowe umiejętności poruszania się oraz hamowania.
➡ Uczestnicy do 13. roku życia mają obowiązek uczestnictwa w przejeździe pod opieką osoby dorosłej.
➡ Osoby niepełnoletnie mają obowiązek jazdy w kasku oraz komplecie ochraniaczy. Organizatorzy zachęcają jednak wszystkich do dawania dobrego przykładu najmłodszym rolkarzom.
➡ DRESS CODE: panie – białe suknie, strojne sukienki, welony i piękne makijaże, a panowie – garnitury, muchy, białe koszule i uczesany wąs

Harmonogram

  • 19:00 – 20:00 Zbiórka uczestników na Rynku Kościuszki
  • 20:00 Start przejazdu
  • 20:00 – 22:00 Przejazd ulicami miasta
  • 22:00 Pamiątkowe zdjęcie uczestników na mecie przejazdu

Red. Marta Śliwińska

Fot. Nightskating Białystok

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o