7.06-9.06 BialJam Białostocki Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych

Białostocki Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych

Już po raz piąty, Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne organizują BialJam (7-9 czerwca). To niezwykłe wydarzenie – trwający 48 godzin konkurs tworzenia gier komputerowych. Do tej pory zgłosiło się około 70 osób – pasjonatów gier komputerowych. W tym toku rejestracja możliwa jest także na miejscu – a konkurs odbywać się będzie w hali Wydziału Architektury PB (ul. Sosnowskiego 11).

Część konkursowa rozpocznie się w piątek (7 czerwca) o godzinie 12:30. Prezentacja i testowanie gier – w niedzielę popołudniu (godz. 13:00).
Motyw przewodni  gier określi jury konkursu.  W ubiegłym roku uczestnicy usłyszeli przed przystąpieniem do pracy: Temat przewodni: JANUSZE. Hasło dodatkowe: PORTAL. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna drużyna “FLEX” (Wiktor Truskolawski, Maciej Kozłowski) z grą “Niedziela Handlowa”.

Uczestnicy mogą pracować w zespołach co najwyżej pięcioosobowych. Nie ma konieczności rejestracji z dobraną drużyną. Pojedyncze osoby mogą połączyć się w drużynę w dniu rozpoczęcia konkursu.

Każdy uczestnik powinien przybyć na BialJam z własnym sprzętem potrzebnym  do udziału w konkursie. Organizatorzy zapewniają dostęp do internetu oraz możliwość noclegu na terenie konkursu (śpiwór we własnym zakresie). Organizatorzy przypominają także o zabraniu “dobrego humoru”.

BialJam Białostocki Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych
7 – 9 czerwca 2019 r.
Spotykamy się na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej (ul. Oskara Sosnowskiego 11, Białystok).

Więcej informacji:
http://bialjam.wi.pb.edu.pl/pl/harmonogram-2019/

Organizację BialJam wsparł Prezydent Białegostoku w ramach umowy dotyczącej promocji miasta.

Red. OKO

Fot. Politechnika Białostocka

Politechnika Białostocka

Udostępnij ten wpis:

  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe
  • Lider

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o