Sandra i Beata Kozidrak zaśpiewają na Dniach Białegostoku

W tym roku Dni Miasta Białegostoku uświetni m.in. koncert Sandry,  Beaty Kozidrak i Bajmu. Na mieszkańców będą czekały wystawy plenerowe, gra miejska oraz spacer śladami Seweryna Nowakowskiego. W trakcie uroczystości wręczenia nagrody artystycznej wystąpi Anna Jurksztowicz. Stolica województwa będzie świętować od 21 do 23 czerwca.

W ramach tegorocznych Dni Białegostoku

w sobotę, 22 czerwca, na Rynku Kościuszki odbędzie się koncert z muzycznymi gwiazdami. Rozpocznie się o godz. 19.00, wystąpią Beata Kozidrak z Bajmem, Zuzanna Jabłońska oraz Sandra .

W niedzielę, 23 czerwca o godz. 18.00, w sali kina Forum zostanie wręczona Nagroda Artystyczna Prezydenta Miasta Białegostoku. W trakcie tego wydarzenia wystąpi Anna Jurksztowicz.

Zapraszam do udziału w zaplanowanych na najbliższe dni wydarzenia.- powiedział  prezydenta miasta Tadeusz Truskolaski

W czasie święta naszego miasta odbędzie się wiele wydarzeń kulturalnych, koncertów i wystaw.

Tradycyjnie już na Rynku Kościuszki zostanie zorganizowany Jarmark Świętojański (23 czerwca), a na dojlidzkiej plaży odbędzie się festyn rodzinny „Bezpieczne wakacje”.

Z wystawy plenerowej mieszkańcy dowiedzą się, jakim miastem był Białystok Branickiego, a uczestnicy spaceru podążą śladami prezydenta Seweryna Nowakowskiego.

Dniom Miasta Białegostoku 2019 będą towarzyszyć: instalacja artystyczna „Kareta Branickiego” w ramach festiwalu „Barokowe Ogrody Sztuki”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek dla Dorosłych „Metamorfozy Lalek”, wystawa „10×100, czyli BTF na 100-lecie niepodległości Białegostoku” oraz Międzynarodowy Nocny Turniej Siatkówki Plażowej.

Red. OKO

Fot. UM w Białymstoku

UM w Białymstoku

Udostępnij ten wpis:

  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe
  • Lider

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o