Organek, Kortez i Zawiałow zagrają na Białystok New Pop Festival.

Przed nami dwa dni muzyki na wysokim poziomie. Do Białegostoku przyjadą największe gwiazdy polskiej sceny. Białystok New Pop Festival zagości w samym sercu Białegostoku, czyli na dziedzińcu Pałacu Branickich. To wszystko i wiele więcej już w najbliższy weekend ( 13-14 lipca).

Organek, Kortez, Daria Zawiałow oraz Anita Lipnicka to jedni z licznych artystów których możemy spodziewać się na festiwalowej scenie.  Nie tylko miłośnicy muzyki pop znajdą coś dla siebie. Wystąpią także przedstawiciele gatunku alternatywnego m.in. Fish Emade Tworzywo czy muzycy reprezentujący styl hip hopu np. Rasmentalism i Miuosh. 

Zeszłoroczna, a zarazem pierwsza edycja festiwalu zgromadziła tłumy i była dużym sukcesem.  Na scenie ujrzeliśmy Brodkę, Kayah oraz Mrozu. Idąc tym tropem , w tym roku do Białegostoku przyjedzie jeszcze więcej uznanych artystów reprezentujących różne style muzyczne.

Festiwale nie tylko kuszą dobrym brzmieniem, ale również niezwykłą atmosferą i dobrym jedzeniem. Możemy się spodziewać licznych foodtrucków jak i stoisk polskich marek.

Najmłodsi też nie będą się nudzić . W specjalnej strefie skierowanej do dzieci czekają na nich zabawy teatralne związane z ekologią, gry planszowe, nauka robotyki, a nawet pokazy i warsztaty kuglarskie.

Na Białystok New Pop Festival obowiązują wcześniej zakupione bilety. Więcej informacji na temat festiwalu na stronie : http://bialystoknewpop.pl/

Red. Laura Maksimowicz

Fot. Unsplash

Udostępnij ten wpis:

  • Lider nowy
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe
  • Lider

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o