Tragedia na DK 19. Dwie osoby nie żyją, i dwie ranne w szpitalu

Tragiczny wypadek na krajowej 19 między Białymstokiem, a Bielskiem Podlaskim. Dwie osoby zginęły, a dwie inne są ranne po zderzeniu 4 samochodów osobowych w okolicach Plosek. 

 

O godzinie 10.31 służby ratunkowe dostały informację o zdarzeniu drogowym na DK 19 w miejscowości Ploski.

 

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż jadący DK 19 w kierunku Białegostoku Volkswagen prawdopodobnie zatrzymał się, aby skręcić w lewo w stronę Juchnowca. Jadąca za Volkswagenem Skoda podczas wyprzedzania, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka Mercedesem. W zderzeniu brał również udział Fiat, który stał na drodze z Juchnowca do wyjazdu na DK 19. W wypadku zginęły dwie pasażerki Skody.  Jedna z nich zmarła na miejscu pomimo reanimacji, druga zmarła w szpitalu. Kolejny pasażer Skody oraz kierowca Mercedesa zostali przewiezieni do szpitala.

 

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Dla samochodów osobowych drogami lokalnymi, dla ciężarówek jadących z Białegostoku przez Zabłudów, Hajnówkę i Bielsk Podlaski. Jednak na tej trasie także trzeba liczyć się z utrudnieniami, bo droga jest w trakcie przebudowy.

 

Utrudnienia na krajowej 19 mogą potrwać kilka godzin.

 

 

 

Aktualizacja: godz. 15:15

 

DK nr 19 w miejscowości Ploski jest już przejezdna w obu kierunkach.

 

 

 

 

Red. M.L.

Fot. Podlaska Policja / OSP Ploski

Podlaska Policja

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o