Kim byli młodzi ludzie, którzy zginęli pod kołami pociągu?

Kim byli młodzi ludzie, którzy zginęli pod kołami pociągu?

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem, która bada przyczyny śmiertelnego wypadku nadal nie ustaliła tożsamości ani wieku młodych ludzi, którzy zginęli wczoraj w okolicy Czyżewa Rusi. Być może konieczne będą badania genetyczne.

Chłopak i dziewczyna, którzy zginęli pod kołami pociągu w okolicy wsi Czyżew Ruś Kolonia według relacji świadków wypadku mogli popełnić samobójstwo. Świadkowie mówili o nagłym wtargnięciu na tory. Najprawdopodobniej była to para. Nie wiadomo czy pochodzili z powiatu wysokomazowieckiego.

O godzinie 16.25 policja dostała zgłoszenie o tym, że na niestrzeżony przejeździe kolejowym w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia doszło do potrącenia przez pociąg dwojga młodych ludzi. Chłopaka i dziewczyny. Oboje nie przeżyli wypadku.

,,Nie znamy przyczyn dla których dwie osoby weszły na linię kolejową wprost pod przejeżdżający pociąg PKP Intercity relacji Gdynia Główna-Kraków Główny.  Zdarzenie to zakończyło się śmiercią tych osób” — poinformował rzecznik PKP PLK Karol Jakubowski.

Przyczyny wypadku wyjaśni specjalna komisja ds. badania przyczyn wypadków kolejowych i policja.

Czyżew. Chłopak i dziewczyna zginęli potrąceni przez pociąg Białystok-Warszawa

Red. OKO

Fot. remiza.pl

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o