Jagiellonia Białystok odpada w 1/32 finału Pucharu Polski.

W środę (25.09.) na stadionie Cracovii, Jagiellonia Białystok pożegnała się z Pucharem Polski. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Cracovii.

Pierwsza Połowa

Gospodarze od 16 minuty byli na prowadzeniu dzięki skutecznemu dobiciu piłki przez Filipa Piszczka. W 22 minucie sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni dla Jagiellonii, ale nie udało się zdobyć gola.  26 minuta wpada kolejny gol dla Cracovii, strzelcem bramki był Bojan Cecerić, ale jeszcze przed przerwą Juan Camara zdobywa bramkę. Do pierwszej przerwy Cracovia prowadzi 2:1.

Druga Połowa

Po pierwszej połowie Jaga wróciła w niezmienionym składzie. W 51 minucie Vestenicky podwyższa prowadzenie gospodarzy do 3:1. W końcówce meczu Andrej Kadlec spudłował w doskonałej sytuacji, na szczęście w 85 minucie bramkę dla Jagi zdobywa Wojciech Błyszko, zatem do wyrównania brakowało jednej bramki.
Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry, ale w ostatniej minucie meczu Pelle dołożył czwartą bramkę na koncie Cracovii.

Jagiellonia Białystok pożegnała się z Pucharem Polski, mimo to wciąż mamy szanse w ekstraklasie.

Statystyki z Meczu

Następny mecz Jagielloni w niedzielę(29.09) na Stadionie Miejskim w Białymstoku.