Na targi dla mam przyszły tłumy

Matki z dziećmi, tatusiowie, rodziny, kobiety w ciąży i inni zainteresowani. Na Pierwsze Targi Mamaville przyszły tłumy. Białostoczanie mogli zakupić ubranka, kosmetyki, wózki, czy oryginalne zabawki dla swoich pociech. 

Targi Mamaville to największe Targi w Polsce skierowane do mamy i dziecka. Tym razem, po raz pierwszy zagościły w Białymstoku. Ogromne zainteresowanie przedsięwzięciem zadziwił samych organizatorów.

Białystok nas bardzo pozytywnie zaskoczył. Widzimy, że dużo mam interesuje się ideą naszych targów, którą jest organizowanie takiego wydarzenia, gdzie mogą przyjść mamy z dziećmi, kobiety w ciąży, całe rodziny. Mają możliwość poznać róże kreatywne marki. Organizujemy zajęcia również dla dzieci i warsztaty dla rodziców– opowiedziała współorganizatorka targów, Beata Rosłoniec.

Stoiska ponad 80 wystawców zajęły większość Hali Sportowej UwB. W strefie relaksu zmęczeni rodzice mogli odpocząć na leżakach oraz zjeść coś dobrego. Dzieci w tym czasie mogły uczestniczyć w warsztatach z animatorami.

Red. Laura Maksimowicz

Fot. Laura Maksimowicz

Udostępnij ten wpis:

  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe
  • Lider
  • Lider nowy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o