PiS o innowacyjnej gospodarce dla regionu

Podlascy działacze Prawa i Sprawiedliwości na Rynku Kościuszki w Białymstoku mówili dziś o innowacyjnej gospodarce i szansach województwa podlaskiego na rozwój.

Kandydaci na posłów i kandydat na senatora mówili co robi PiS dla innowacyjnej gospodarki i jakie to ma znaczenia dla Białegostoku i Podlasia.

,,W takiej gospodarce dobrobyt bierze się z siły umysłu a nie z fizycznej pracy. ” przekonywał kandydat na posła Tomasz Madras

Według Tomasza Madrasa w programie PiS  jest tworzenie wirtualnych instytutów naukowo-badawczych, zwolnienia z podatku dla innowacyjnych film z branży grafiki komputerowej czy tworzenia gier.

,,Rząd PiS przygotował wiele programów które mają  wesprzeć innowacyjną gospodarkę i w tym upatrujemy szansę dla tego regionu. Silny region musi mieć silny ośrodek naukowy badawczy akademicki . Będziemy o to zabiegać . W tym upatrujemy tworzenie dobrze płatnych nowych miejsc pracy. Tylko one zapewniają nam to, że nasi uczniowie studenci nasza młodzież  zostanie w Białymstoku i będzie tworzyć silne podlaskie.”– mówił Mariusz Gromko kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Senatora RP.

Red. OKO

Fot. PiS Facebook

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • Lider nowy
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o