Tomasz Siemioniak w Łomży i Białymstoku wspierał KO

Tomasz Siemoniak były minister obony narodowej 8 października 2019r. odwiedził woj.podlaskie żeby wspierać kandydatów tej partii w wyborach do Sejmu i Senatu.

Najpierw o  godz. 10.00 na konferencji pod Ratuszem w Białymstoku razem z  posłami Robertem Tyszkiewiczem, Bożeną Kamińską, Krzysztofem Truskolaskim , zastępcą prezydenta m. Białegostoku Zbigniewem Nikitorowiczem, Igorem Łukaszukiem, Łukaszem Targońskim mówił o mobilizacji o wyborców Koalicji Obywatelskiej.

 

Mobilizacja Platformy Obywatelskiej na ostatniej prostej kampanii wyborczej

– ,,To jest ostatnia prosta kampanii, mobilizujemy się, rozmawiamy z wyborcami, wszyscy idziemy głosować 13 października na Koalicję Obywatelską”– mobilizował Tyszkiewicz.

– Do wyborów zostało kilka dni. Plan niesłychanie ambitny – Łomża, Augustów, Suwałki i Sejny, – mówił  Tomasz Siemoniak o planach na ostatni wtorek przed wyborami.

– Cieszymy się na to, że będzie okazja rozmawiać z ludźmi, pomagać naszym kandydatom i przede wszystkim mocno apelować o udział w wyborach.

Łukaszuk i Nikitorowicz do Senatu

Nie zabrakło oczywiście miejsca, aby zarekomendować kandydatów KO na Senatu.

– Jestem przekonany, że na tym placu stoi dwóch przyszłych senatorów. – dodawali politycy PO.

Tyszkiewicz dodawał, że podobnie jak rozwinął się Białystok może rozwinąć się całe województwo. Przypominał o znaczeniu otwarcia na Białoruś oraz o docelowym zniesieniu wiz w ruchu między Polską i Białorusią.

W Łomży

Po południu w Łomży Tomasz Siemoniak wsparli także innych kandydatów.Między innymi Jacka Piorunka i Macieja Borysiewicza.

Platforma Obywatelska startuje do wyborów w Komitecie Koalicja Obywatelska razem z Nowoczesną i  Zielonymi.

Red. OKO

Fot. Koalicja Obywatelska

Udostępnij ten wpis:

  • Lider
  • Lider nowy
  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o