Białystok. Poseł Henryk Wnorowski podsumował swoją kampanię wyborczą

9 października, o godz. 9, poseł na Sejm RP Henryk Wnorowski zaprosił dziennikarzy na konferencję, na której podsumował swoją kampanię wyborczą. 

” To nie jest przypadek. Jak wiadomo mam 9 pozycję na liście nr 2, na liście Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do  Sejmu, stąd ta godzina, i ten dzień” – powiedział poseł Wnorowski.

Jak podkreślał prof. Wnorowski celem konferencji było 3P, czyli cel programowy, cel podsumowania kampanii oraz cel profrekwencyjny. Kandydat do Sejmu powiedział, że Prawo i Sprawiedliwości przedstawiło bardzo dobry program, opatrzony tytułem “polski model państwa dobrobytu”. Podsumował, że była to kampania krótka, ale intensywna.

“Ja w swojej 9-tce przedstawiłem program dla województwa podlaskiego. (…)  Jako poseł, i jako przyszły poseł, chciałbym wspierać pana marszałka, i dziękuję mu za pomoc, i za sugestie, co się w tym programie powinno było znaleźć” – mówił prof. Wnorowski.

Wnorowskiego poparł Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego.

Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki podkreślał, że wiele punktów z programu profesora Wnorowskiego wpisuje się w strategię rozwoju województwa podlaskiego.

“13 października, w najbliższych wyborach do Sejmu RP, oddam swój głos na prof. Henryka Wnorowskiego. Jest to osoba dobrze wykształcona, solidnie przygotowana do pełnienia wszelkich funkcji publicznych, o bogatym doświadczeniu zawodowym. Ale to też jest bardzo dobry człowiek – człowiek, który zawsze w swoim sercu nosił województwo podlaskie…”  – powiedział marszałek Kosicki.

Red. Monika Lenczewska

Fot. Monika Lenczewska/Podlaskie24.pl

Udostępnij ten wpis:

  • gansa.pl – agencja interaktywna – strony internetowe
  • Lider nowy
  • Lider

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o