Program ,,Wolni Od Długów” oddłuży rolników z Grannego

Agnieszka i Mirek mieszkają w gminie Perlejewo w powiecie siemiatyckim. Na pierwszy rzut oka są rodziną, której niczego nie brakuje. Mają trójkę fantastycznych synów. Mieszkają w ogromnym gospodarstwie w przepięknej podlaskiej miejscowości położonej nad Bugiem. Są rolnikami trudniącymi się produkcją mleka.

Agnieszka piecze torty i działa w kole gospodyń wiejskich. Mirosław to z kolei złota rączka, który potrafi własnoręcznie przeprowadzić remont czy naprawić maszyny. W dodatku jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Grannem.

Wszystko byłoby idealne, gdyby nie oszustwo, którego ofiarą padli kilka miesięcy temu. Handlarz krów, którego Agnieszka i Mirosław znali od dłuższego czasu i który wzbudził ich zaufanie, namówił ich na podżyrowanie kredytu.

Mieli wspólnie ściągnąć z Łotwy stado krów i zrobić na tym dobry interes. Niestety znajomy ich oszukał.

W efekcie mają teraz do spłaty 1 milion 800 tysięcy złotych, okrojone stado krów i brak pieniędzy na pełnowartościową paszę, a przez to również o wiele gorszy udój i niższe dochody. Sytuacja się pogarsza. Rodzina boi się, że straci gospodarstwo, które jest w rękach rodziny Mirka od kilku pokoleń.

Aby wyjść z sytuacji, potrzebne będą negocjacje ze znajomym, który ściągnął na Agnieszkę i Mirka kłopoty. Do tej pory mężczyzna nie chciał rozmawiać z gospodarzami z Grannego. Czy Piotrowi Ikonowiczowi, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, uda się spotkać z nieuczciwym przedsiębiorcą? W odcinku po raz pierwszy jako ekspert pojawi się Anna Bufnal, doświadczony radca prawny i doradca restrukturyzacyjny, której codzienne życie zawodowe koncentruje się na pomocy ludziom w wyjściu z długów. Ma innowacyjne pomysły i nie boi się śmiałych ruchów.

„Wolni od długów” w każdy czwartek, o godz. 20:00 w Polsacie! Przedpremierowe odcinki „Wolni od długów” w serwisie IPLA

Nowy program można oglądać przedpremierowo, na tydzień przed emisją w telewizji, w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA – w każdy czwartek, w pakiecie IPLA PREMIUM. Poszczególne odcinki są dostępne w IPLI również bezpłatnie, tuż po emisji na antenie Polsatu.

Array

Red. OKO

Fot. mat.Polsatu

Polsat

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy