Przetargi w Parkach Narodowych. Można kupić konie i trawę

Można kupić konie i trawę. Przetargi w Narwiańskim Parku Narodowym i Biebrzańskim Parku Narodowym.

Narwiański Park Narodowy oraz Biebrzański Park Narodowy ciekawe przetargi.

Narwiański Park Narodowy sprzedaje trawę

Przedmiotem przetargu jest zbiór oraz sprzedaż trawy w sezonie letnim 2022r. Obszary, którego dotyczy to obręb ewidencyjny Kurowo oraz miasto Suraż. Cena wywoławcza netto za zbiór i sprzedaż trawy wynosi 376,26 zł/ha. Wadium wynosi odpowiednio: kompleks 1: 319,82 zł, kompleks 2: 1300,73 zł. Ofertę należy zgłosić  w formie pisemnej do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej Narwiańskiego Parku Narodowego w Kurowie 12 do dnia 14.04.2022r. do godz. 10:00. 

Przetarg jest korzystny zarówno dla osób biorących udział w konkursie- pozyskanie trawy, jak również dla przyrody. Dzięki koszeniu oraz zbieraniu traw chroni się cenne ekosystemy.

Szczegółowe informacje: 

http://bip.npn.pl/ogloszenie-o-przetargu-na-zbior-i-sprzedaz-trawy-0?fbclid=IwAR1Gs_a74eZ2Qi6gZF9UfEDygLZnYgHI4ohRlnzE2r-r8TdRjEI2i_pR9Nc

Biebrzański Park Narodowy sprzedaje konie

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż koników polskich utrzymywanych w Ośrodku Hodowli Zachowawczej Konika Polskiego i Rehabilitacji Zwierząt w Biebrzańskim Parku Narodowym.  W aukcji biorą udział: dwie klacze (Mensa, Tążyna) oraz dwa ogiery (Nezin, Mint). Wadium wynosi odpowiednio: klacz 300 zł, ogier 200 zł. Oferty należy składać do w sekretariacie Biebrzańskiego Parku Narodowego (pokój nr 14) w Osowcu – Twierdzy 8 do dnia 05.04.2022 r. do godziny 9:30.

Koniki  mogą być użytkowane zaprzęgowo, wierzchowo. 

Szczegółowe informacje:

https://www.bip.biebrza.org.pl/redir,przetargi?zamowienie_publiczneID=737&fbclid=IwAR0JsA3T_uI-7JN7aZGwjkAdpgxLETBeEeVBP5-UwDTbv9sRVwzY4INQd2U

Red. A.S.

Fot. Narwiański Park Narodowy FB/Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Grzędach – Biebrzański Park Narodowy

Narwiański Park Narodowy FB/Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Grzędach – Biebrzański Park Narodowy

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy