Teść ma rębak, to może oddałby mi jedną siekierę?

Teść ma rębak, to może oddałby mi jedną siekierę

Gdyby starsi ludzie zobaczyli tę robotę, to znów by umarli – żartują Jarosław Rogalski i Jerzy Kondratiuk. W gospodarstwie znanego rolnika z Ciełuszek pojawił się nowy sprzęt, to rębak R -120.        – Zobaczyłem go u Agnieszki i Jarka. Pieńki tnie super! Mam sporo lasu. Obsługa jest bardzo prosta. Ważne, żeby była odpowiednia grubość drewna – do 12 cm – tłumaczy Jerzy Kondratiuk. – Teść ma rębak, to może oddałby mi jedną siekierę? – zastanawia się Jarosław Rogalski.

To kolejny sprzęt w rodzinie, zakupiony na Rębaki24.pl. To strona poświęcony rozdrabniaczom do gałęzi i recyklingu.

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją i sprzedażą specjalistycznych maszyn przeznaczonych do przetwarzania drewna. Sprzęty, które oferujemy są przeznaczone do wykorzystywania w gospodarstwach domowych, przemyśle i rolnictwie – mówią właściciele.

Rozdrabnianie drewna to bardzo pracochłonne zajęcie – na szczęście z pomocą przychodzi technologia. Oferujemy wiele rodzajów rębaków, by ułatwić sprawne i efektywne wykonanie tej pracy. Możemy zapewnić, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, a usługi i sprzęt marki Rebaki24.pl to najlepszy wybór. Ponad to, grono naszych specjalistów wciąż pracuje nad udoskonalaniem oferty i dostarczaniem klientom odpowiedzi na ich technologiczne potrzeby.

Jako polski producent rębaków, łuparek, mechanizmów rozdrabniających do drewna, drzewa i gałęzi firma sprzedaje urządzenia najwyższej jakości. Oferowane rębaki, łuparki, świdry i mechanizmy tnące są wykorzystywane:
– w gospodarstwach domowych,
– do utrzymania terenów zielonych,
– do pracy w ogrodzie,
– przez sadowników, działkowców, ogrodników i plantatorów,
– w nadleśnictwie, tartakach i przemyśle drzewnym,
– przy utrzymaniu dróg i zieleni w pasie drogowym.

Oferowane przez przedsiębiorstwo rozdrabniacze do drewna i gałęzi występują w wariantach z silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Są także rębaki podczepiane do ciągników.

Nasz urządzenia tnące są regularnie poddawane testom wytrzymałościowym i modyfikacjom, dlatego zawsze jesteśmy pewni tego co sprzedajemy – zapewniają przedstawiciele firmy.

Rebaki mogą być wyposażone opcjonalnie w dodatkowe wyposażenie:
– rebaki z workownicami,
– rebaki z taśmociągiem,
– rębaki z górnym kanałem wyrzutowym,
– rebaki z systemem bezpieczeństwa.

Rębaki doskonale współpracują z ciągnikami większości producentów, takimi jak: Kubota, Zetor, Ursus, New Holand, inne.

Jako solidna firma dbamy nie tylko o sprzedaż rębaków ale nie jest nam również obca naprawa i serwis rebaków zakupionych w Naszej firmie. Zawsze przestrzegamy udzielonej gwarancji na nasze rębaki! Oferowane przez nas rebaki, mechanizmy tnące, łuparki czy świdry można nabyć również na raty. W przypadku firm nasze rębaki są udzielane w leasing – informują właściciele Rebaki24.pl

Red. Marta Śliwińska

Fot. Marta Śliwińska/Podlaskie24.pl

materiał sponsorowany

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy