Urzędy skarbowe wydłużają godziny pracy

Od wtorku (11.01) urzędy skarbowe będą pracowały dłużej – od 8:00 do 19:00, tak aby każdy mógł zadzwonić lub przyjść i zapytać o najlepszą dla siebie opcję związaną ze zmianami w systemie podatkowym, które weszły w życie od początku roku – wynika z informacji resortu finansów

W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych będą udzielać informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację będzie można uzyskać w urzędzie skarbowym osobiście lub kontaktując się telefonicznie.

– Od 11 stycznia będzie można umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym dotyczącą zmian podatkowych wprowadzonych Polskim Ładem, korzystając z usługi rezerwacji na stronie wizyta.podatki.gov.pl – mówi Radosław Hancewicz rzecznik prasowy podlaskiej KAS. – Pamiętajmy jednak, że podczas dyżurów urzędy nie będą prowadziły do godz. 19.00 obsługi wszystkich spraw. Dyżurujący urzędnicy będą udzielać informacji dotyczących jedynie przepisów związanych z Polskim Ładem – dodaje Radosław Hancewicz.

Dane teleadresowe są dostępne na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku w zakładce Urzędy Skarbowe.

Dodatkowo działa również infolinia Polskiego Ładem pod nr tel.: 22 765 64 64. Osoby zainteresowane zmianami mogą korzystać również z pomocy konsultantów Krajowej Informacji Skarbowej (KIS). Dzwoniąc na infolinię Krajowej Informacji Skarbowej pod nr 22 330 03 30 (z tel. komórkowych) lub 801 055 055 (z tel. stacjonarnych) należy wybrać numer 8.

Wydłużone godziny pracy mają obowiązywać do końca lutego.

Red. M.L.

Fot. PAP/Albert Zawada

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy