Bilety do Opery tańsze aż o 30 %- promocja dla studentów


Przed nami kolejna odsłona akcji ” Opera nie gryzie”. Z promocji mogą skorzystać studenci i zakupić bilety na najnowszy musical „Jesus Christ Superstar” w Operze i Filharmonii Podlaskiej aż o 30 % taniej.

Rozpoczęła się pierwsza odsłona akcji „Opera nie gryzie” skierowana do studentów. Zgodnie z tradycją, czwartek jest dniem należącym do studentów, więc jak co roku właśnie na czwartkowe spektakle studenci mogą zakupić bilety w promocyjnej cenie. Tym razem zaproszeni są na  najnowszy musical  „Jesus Christ Superstar” Andrew Lloyda Webbera i Tima Rice’a.

Historia Jezusa opowiedziana językiem musicalu

Swoją premierę miał w 1971 r. na Broadwayu. Już wtedy budził kontrowersję ze względu na niekonwencjonalne podejście do tematu. Opowieść o ostatnich dniach życia Jezusa opowiedziana jest językiem musicalu w rytmie rocka.  Tytułowy bohater przedstawiony jest z „ludzkiej” perspektywy. Spektakl kończy scena ukrzyżowania, bez wątku zmartwychwstania. W niecodzienny sposób, niemający potwierdzenia w źródłach historycznych jest pokazana relacja Jezusa z Judaszem. Polską adaptację tekstów  napisali Wojciech Młynarski i Piotr Szymanowski. W obsadzie spektaklu znaleźli się m.in. Łukasz Zagrobelny, Jakub Wocial, Michał Grobelny i Łukasz Mazurek.

Jak skorzystać z promocji ?

Studenci powołując się w kasie Opery na hasło ” Opera nie gryzie” mogą zakupić 2 bilety z każdej strefy cenowej  i skorzystać z 30 % zniżki. Rabat naliczany jest od ceny biletu ulgowego. Trzeba jednak pamiętać aby mieć przy sobie legitymację studencką.


Premiera rock opery „Jesus Christ Superstar” w białostockiej Operze 29 lutego

Opera ma swojego patrona!

 

Red. Laura Maksimowicz

OiFP

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy