Spektakl„Krabat” Figurentheater Wilde&Vogel i Grupy Coincidentia w Solnikach

Spektakl „Krabat” Figurentheater Wilde&Vogel i Grupy Coincidentia zostanie zaprezentowany w najbliższą sobotę i niedzielę (15go i 16go października o godz. 18.00) na scenie Siedliska Kultury Solniki 44. Pokazy odbędą się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego w Lesie – LasFest 2022.

„Krabat” (mroczna historia sieroty wojennej znajdującej schronienie w młynie, którym zarządza tajemniczy Mistrz; opowieść o miłości, która okazuje się silniejsza od czarnej magii) był prezentowany, w czterech wersjach językowych, na wielu prestiżowych festiwalach i scenach impresaryjnych Europy i Azji, zdobył uznanie widowni, krytyki oraz kapituł jurorskich. Pokazy na scenie Solniki 44 to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przedstawienie w polskiej wersji językowej.

Spektakl jest adresowany do widza w wieku od 12 lat wzwyż.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Zabłudów, Powiatu Białostockiego, Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundacji Kultury Wolnego Państwa Saksonii z funduszy podatkowych na podstawie budżetu uchwalonego przez Saksoński Parlament Krajowy.

Projekt zrealizowany przy współpracy partnerskiej z Akademią Teatralną im. A. Zelwerowicza Filią w Białymstoku.

Array

Red. OKO

Fot. Siedlisko Kultury Solniki 44

Siedlisko Kultury Solniki 44

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy