Trzeci sezon serialu Canal+ powstaje na Podlasiu

KRUK Z TRZECIM SEZONEM SERIALU – CANAL+ ROZPOCZĄŁ ZDJĘCIA NOWEJ PRODUKCJI

Mroczne kadry, klimatyczna, zanurzona w regionie muzyka, pełna tajemnicy i niepokoju historia oraz nieoczywisty bohater w kołnierzu ortopedycznym, który zmaga się z wieloletnim, chronicznym bólem i pełną krzywdy przeszłością. Brzmi znajomo? Adam Kruk (fenomenalny Michał Żurawski) powraca, by dokończyć swoje sprawy na Podlasiu w trzecim sezonie serialu, który docenili widzowie oraz krytycy.

Właśnie wystartowały zdjęcia do jednej z najbardziej rozpoznawalnych produkcji CANAL+ original. Premiera w CANAL+ PREMIUM i CANAL+ online jeszcze w tym roku.

Trauma. Wiele przeplatających się emocji. Moralne rozterki. Wybór pomiędzy wyższym dobrem a próbą wymierzenia sprawiedliwości. Za żonę, własnymi rękami, dla syna. Ale czy na pewno? Tytułowy bohater ma w sobie wiele sprzeczności, a jego działania można kwestionować.

Warto jednak pamiętać, że zawsze przyświecały mu dobre intencje i poczucie misji, jak przystało na pełnokrwistego komisarza policji. Życie brutalnie pokazuje jednak, że świat nie jest czarno-biały.
To ta niejednoznaczność, cierpienie i walka z wewnętrznymi demonami, narastające przez kolejne sezony serialu buduje wiarygodność Kruka. Bohatera, którego można kochać, można też nie lubić, ale który na pewno zapada w pamięć.

Nad kontynuacją serialu pracuje autor scenariusza wszystkich sezonów Jakub Korolczuk oraz reżyserzy Maciej Pieprzyca i Adrian Panek.

W trzecim sezonie cel Kruka jest bardzo prosty – znaleźć morderców żony i zemścić się. Ale bycie mścicielem z dzieckiem na rękach nie jest łatwe. Dlatego Kruk będzie musiał z jednej strony pogodzić ojcostwo z prowadzeniem śledztwa, a z drugiej trzymać obie rzeczywistości jak najdalej od siebie, bo ich spotkanie grozi kompletną katastrofą– mówi Jakub Korolczuk.

Zobacz także: https://podlaskie24.pl/artykul/kultura/podlasie-niczym-hollywood-klasyki-kina-ktore-powstaly-w-naszym-wojewodztwie/

https://podlaskie24.pl/artykul/odkryj-podlaskie/memy-o-podlasiu-dlaczego-sa-tak-popularne-i-jaka-jest-ich-historia/

KRUK to wizytówka tego, jak postrzegamy produkcje naszych seriali premium. Na najwyższym poziomie stoi tu m.in. koncepcja, która pozwala kontynuować tę historię, realizacja, która czyni tę produkcję tak zapadającą w pamięć i wyjątkowe aktorstwo, dzięki któremu na ekranie widzimy bohaterów z krwi i kości. Niewątpliwie <> jest białym krukiem w naszym portfolio i wierzymy, że trzeci sezon utrzyma wysoko zawieszoną poprzeczkę– dodaje Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji  CANAL+ POLSKA.

https://podlaskie24.pl/artykul/wydarzenia/bylismy-na-planie-slicznotki-nowej-komedii-kreconej-na-podlasiu/

O wyśnionej historii podlaskiego kina &#8211; rozmowa z filmoznawcą z UwB

W rolach głównych: Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo. Autorem formatu jest Jakub Korolczuk. Reżyserują Maciej Pieprzyca i Adrian Panek.

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy