Krzysztof Truskolaski chce być szefem PO w woj.podlaskim

Krzysztof Truskolaski chce być szefem PO w woj.podlaskim

Krzysztof Truskolaski 12.09 w Białymstoku ogłosił, że będzie się ubiegał o stanowisko przewodniczącego regionalnych struktur Platformy Obywatelskiej. Rzucił tym samym wyzwanie dotychczasowemu szefowi PO w regionie Robertowi Tyszkiewiczowi.

Podjąłem decyzję o starcie w wyborach na przewodniczącego Podlaskiej Platformy Obywatelskiej. Chcę, abyśmy zbudowali jedną, silną drużynę, która pozwoli zakończyć rządy PiS.Potrzebujemy nowej energii, dobrych pomysłów i zdecydowanej strategii w Podlaskiej Platformie Obywatelskiej.Wiem, że jest to możliwe ponieważ mamy niesamowity potencjał oraz pracowitych i pełnych pasji działaczy na których zawsze możemy polegać.Wspólnie stworzymy zwycięską drużynę Podlaskiej Platformy Obywatelskiej – powiedział Krzysztof Truskolaski.

Krzysztofa Truskolaskiego – syna Tadeusza Truskolaskiego Prezydenta Białegostoku poparli między innymi Łukasz Prokorym, Maciej Borysiewicz, Jacek Piorunek, Cezary Mielko, Marek Tyszkiewicz, Józef Klim.

Łukasz Prokorym ma startować na szefa białostockich,  miejskich struktur Platformy Obywatelskiej. Wybory regionalnych władz partii w naszym regionie  mają się odbyć 23 października.

Krzysztof Truskolaski ma 31 lat. Jest posłem drugą kadencję. Posłem został w 2015 r., startując z listy Nowoczesnej. Od 2018 r. jest w sejmowym klubie Koalicji Obywatelskiej. W PO jest od 2019 r. W tym samym roku z listy tej partii zdobył mandat posła. Z wykształcenia to ekonomista.

Red. OKO

Fot. Facebook Krzysztof Truskolaski

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy