27 i 28 marca – sportowy weekend z badmintonem w Białymstoku

Zapowiada się sportowy weekend z badmintonem w Białymstoku 

Będzie to druga edycja imprezy pod tytułem BadStrefa by Budokrusz Play and Fun. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 32 w Białymstoku.

Turniej główny przy ulicy Pietrasze 29 poprzedzą bezpłatne zajęcia badmintona dla dzieci i dorosłych z instruktorami Białostockiej Szkoły Badmintona, które odbędą się w sobotę (27 marca). Początek – od godz. 10.00. Organizatorzy zapewnią instruktorów, sprzęt i grę na siedmiu kortach.

W niedzielę (28 marca) o godz. 9.00 rozpocznie się amatorski turniej badmintona dla kobiet i mężczyzn w ośmiu różnych kategoriach

Poprowadzi go licencjonowany sędzia PZBAD Joanna Mądry we współpracy z Pawłem Lenkiewiczem z Białostockiej Szkoły Badmintona. Najlepsi zawodnicy staną na podium w każdej kategorii. Zdobędą statuetkę, dyplomy i wartościowe nagrody. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pakiety żywieniowe, nagrody i upominki.

Zapisy odbywają się tylko online: www.strefaruchuksiazenice.pl. Turniej zostanie zorganizowany z zachowaniem reżimu sanitarnego. Graczom zostaną udostępnione środki do dezynfekcji. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności.

Organizatorem BadStrefy jest Fundacja Akademia Sportu Strefa Ruchu Książenice we współpracy z Białostocką Szkołą Badmintona. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.


Aktualizacja dnia 23.03.2021

Zmiana daty realizacji imprezy.

„Z przykrością informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo naszych graczy oraz obsługi obiektu jesteśmy zmuszeni przenieść na inny termin imprezę BadStrefa by Budokrusz INTRO Białystok – weekend z badmintonem, która miała odbyć się w dniach 27-28.03.2021. Realizacja turnieju planowana jest na 24-25.04.2021″ – informuje Patryk Wencel ze Strefy Ruchu Książenice.
 

 

Red. M.L.

Urząd Miejski w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy