„Lato na rowerze z PTTK” – rajd wokół jeziora Wigry

„Lato na rowerze z PTTK” – rajd wokół jeziora Wigry

Fani sportu już w sobotę (20 lipca) mogą wziąć udział w jednodniowym rajdzie rowerowym. Wydarzenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko w ramach 19. edycji „Lata na rowerze z PTTK” ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku letniego.

Jedyne czego potrzebują zainteresowani wzięciem udziału w wycieczce „Pod urokiem Wigier” to sprawny rower i w przypadku osób niepełnoletnich – pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Rajd rozpocznie się zbiórką o godzinie 10.00  przed siedzibą Oddziału PTTK w Suwałkach, ul. Kościuszki 37. Długość trasy to około 60 km. Uczestnicy wycieczki przejadą przez Krzywe, Stary Folwark, Wigry, Rosochaty Róg, Mikołajewo Piaski, Czerwony Krzyż, Krusznik, Bryzgiel, Płociczno  i z powrotem do Suwałk.

Na wydarzenie obowiązują zapisy mailowe bądź telefoniczne. Zainteresowani niech się spieszą, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Ci, którzy nie znajdą czasu w najbliższą sobotę nie mają powodów do zmartwień, bo kolejne rajdy odbędą się 4 i 31 sierpnia.


Udział w rajdzie jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.facebook.com/OpiekunPTTK/

Red. G.O.

Fot. wrotapodlasia.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy