28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy- w programie koncerty, licytacje i morsowanie

Koncerty, wieczór wielokulturowy, a do tego specjalny pociąg. To i wiele więcej przygotowano na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białymstoku. 

Już 12 stycznia ( niedziela) o godz. 15.00 rozpocznie się Finał Orkiestry na Rynku Kościuszki w Białymstoku. W programie występy aż 6 artystów:

  • 15:30- Prymaki
  • 16:30 – Mniej Więcej
  • 17:30 – Bright Ophidia
  • 18:30 – Natalia Szroeder
  • 20:00 – Światełko do nieba
  • 20:30 – Top Girls

W 2020 roku środki zgromadzone podczas wydarzenia zostaną przekazane na zapewnienie najważniejszych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Podróże, karaoke i piłka

Oprócz wydarzeń w centrum Białegostoku, zaplanowano liczne imprezy towarzyszące. We czwartek ( 09.01) od godz. 20.00 w pubie Batyskaf odbędzie się karaoke. W Uniwersyteckim Centrum Kultury już po raz kolejny zagości kolejna edycja wieczoru wielokulturowego. Od godz. 17.00 zaplanowano występy folklorystycznych artystów tj.Podlaski Wianok, Rosa Tardia, Zespół Narwianie. Fanów sportu na pewno zaciekawi sobotni( 11.01) Turniej Futsalu w Szkole Podstawowej nr 9. Konkurować ze sobą będą drużyny pięciu lokalnych firm oraz reprezentacja wolontariuszy WOŚP. Nowy rok to i nowe postanowienia. Ci, którzy marzą o wielkich podróżach chętnie posłuchają opowieści podróżników, którzy wyruszyli w świat autostopem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 9. Wstęp na powyższe wydarzenia to dobrowolna kwota wrzucona do puszki.

Wspólna kąpiel i ognisko w centrum Białegostoku

Podczas niedzielnego Finału czekają na mieszkańców nie tylko koncerty. O godz. 10.00 rozpocznie się 14 Bieg ” Policz się z cukrzycą Białystok”. Trasa głównego biegu od godz. 12.00 wynosi 5 km. Opłata za bieg to dobrowolna kwota powyżej 20 zł. Można również skorzystać z przejazdu specjalnym pociągiem na czterogodzinną wycieczkę na trasie Białystok-Knyszyn. Przejażdżkę urozmaici wagon muzyczny oraz możliwość zwiedzenia kabiny maszynisty. Pub Sześcian tego dnia zaprasza na liczne koncerty wraz z licytacjami. Jak w latach ubiegłych Wielką Orkiestrę wesprą Morsy Białystok. Zapraszają oni do wspólnej kąpieli, na Rynku Kościuszki już od godz. 15.00 w specjalnym basenie przy choince miejskiej, nieopodal pomnika Józefa Piłsudskiego. Kąpiel poprzedzi rozgrzewka, a ogrzać pomoże ognisko. Będzie można napić się także czegoś ciepłego i upiec kiełbaskę.

Tak pomagają Białostoczanie ! – 27 finał WOŚP

Białystok. Są chętni do zorganizowania 28. Finału WOŚP

 

 

Red. Laura Maksimowicz

Fot. Laura Maksimowicz/ Podlaskie24

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy