Choroszcz. Charytatywna zbiórka złomu na rzecz Kubusia Suchodoły

Choroszcz. Charytatywna zbiórka złomu na rzecz Kubusia Suchodoły

8 grudnia rusza w gminie Choroszcz charytatywna zbiórka złomu na rzecz Kubusia Suchodoły.

Burmistrz Choroszczy zaprasza wszystkich mieszkańców, by włączyć się w charytatywną inicjatywę na rzecz ciężko chorego Kubusia Suchodoły. W jaki sposób? Przeszukać swoje posesje, przygotować złom i dostarczyć go do jednostki OSP na terenie gminy Choroszcz – znajdującej we własnej lub najbliższej miejscowości. Kiedy? Cała akcja w gminie Choroszcz trwa od 8 do 11 grudnia br. Udział w akcji jest dobrowolny. Dochód ze sprzedaży złomu zostanie przeznaczony na leczenie Kubusia Suchodoły.

Do akcji włączyły się niemal wszystkie jednostki OSP z gminy Choroszcz – to na ich terenie mieszkańcy mogą składać niepotrzebny złom i w ten sposób pomóc ciężko choremu dziecku. Jeśli nie zdążą dowieźć surowca do OSP w swojej lub  najbliższej miejscowości, mogą to zrobić na terenie całej gminy Choroszcz do końca tygodnia – do 11 grudnia. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na portalu Gminy Choroszcz: www.choroszcz.pl, a także na plakatach dostarczonych do każdej miejscowości.

Odzew jest wielki, reakcje fantastyczne, zaangażowanie na 100% – mamy nadzieję, że i zbiórka pokaże jak bardzo chcemy i lubimy pomagać ?

 

Zapraszamy do Choroszczy!


 

Red. OKO

Fot. UM w Choroszczy

UM w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy