II Pokaz Mody na białostockiej Giełdzie – FILM

Sprzedawcy odzieży z Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego już po raz drugi zorganizowali pokaz mody z kolekcji wiosenno-letniej

Na giełdzie przy ul. Andersa w Białymstoku swoje produkty oferuje około 400 sprzedających. To głównie handlujący warzywami, owocami i innymi produktami spożywczymi, ale też odzieżą.

W niedzielne przedpołudnie (16.06) w specjalnie ustawionym namiocie obok nowej hali, odbył się II Pokaz Mody. To wspólna inicjatywa lokalnych producentów, sprzedawców odzieży oraz dodatków na Giełdzie. Podczas tegorocznego pokazu zostały zaprezentowane stylizacje wizytowe i sportowe damskie, męskie oraz dziecięce. Dodatkowo kolekcja koszulek nocnych zaprojektowanych i uszytych przez polskiego producenta. Pokaz zakończył się prezentacją najbardziej spektakularnej kreacji – sukni ślubnej uszytej w firmie p. Beaty Olizarowicz.

Zobaczcie obszerną relację z tego wydarzenia…

– To pokaz odzieży damskiej, męskiej, i dziecięcej. Jest to odzież, którą nasi sprzedawcy oferują właśnie codziennie na giełdzie. W dniu dzisiejszym, oraz przez cały najbliższy tydzień będą promocje do minus 20% w wybranych sklepach odzieżowych oraz z torebkami – informowała podczas pokazu Julita Gwoździej-Sac z PCRT.

W roli modelek i modeli wystąpili klienci butików, a także młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie.

Kolekcje zaprezentowali:

– Maxmodalive, lokal 322 (polski producent odzieży damskiej)
– Salon Jeansu, lokal 315 (odzież damska i męska)
– Modna Szafa, lokal 339 (odzież dziecięca )
– Shy Kitty Lingerie, lokal 316 (bielizna)
– Centrum Modnych Torebek, lokal 312 (torebki damskie)

Red. Monika Lenczewska

Fot. Monika Lenczewska/Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy