38-latek uderzył przechodnia pojemnikiem z nieznaną substancją i groził mu podpaleniem

38-latek uderzył przechodnia pojemnikiem z nieznaną substancją i groził mu podpaleniem

Białostoccy policjanci dostali informację, że agresywny mężczyzna wszczął awanturę i uderzył zgłaszającego w klatkę piersiową. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci z białostockiego oddziału prewencji.

Mundurowi ustalili, że mieszkaniec Suwałk szedł chodnikiem, a z naprzeciwka w jego kierunku zmierzał nieznany mu mężczyzna. W pewnym momencie podszedł do niego, zapytał czy ma jakiś problem i uderzył go w klatkę piersiową pojemnikiem, który trzymał w rękach. Był agresywny, kierował wulgarne słowa wobec mężczyzny Mówił, że „podpali go żywcem”. Zgłaszający w obawie o swoje życie i zdrowie prosił mężczyznę, by go nie zaczepiał i dał mu odejść. Ten zignorował go i w dalszym ciągu szedł za nim. 38-latek tłumaczył policjantom, że ma dość mężczyzny, bo widział go już kilka razy, a dziś źle się na niego spojrzał, co wzbudziło w nim agresję.

Mundurowi zabezpieczyli pojemnik w kolorze czerwonym o pojemności 5 litrów z zawartością bezbarwnej cieczy. 38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty zniewagi, naruszenia nietykalności cielesnej oraz gróźb karalnych. Za popełnione czyny grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Red. M. L.

Fot. iStockPhoto

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy