Augustów.Pijany zaplątał się szyją w liny cumownicze

Augustowscy policjanci wspólnie ze strażakami wyciągnęli z wody pijanego mężczyznę, który wpadł do rzeki Netty. 63-latek znajdował się pomiędzy linami cumowniczymi. Jedna z nich zaplątała się wokół jego szyi. Mundurowi wydobyli mężczyznę na brzeg i uwolnili ze sznurów. To w ostatnich dniach kolejna interwencja policjantów, dzięki której być może nie doszło do utonięcia.

Dyżurny augustowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do rzeki Netty. Już po chwili na miejscu byli policjanci. Zauważyli w wodzie mężczyznę, który zaplątany był w liny cumownicze. Jedna z nich oplatała jego szyję. Funkcjonariusze przyciągnęli mężczyznę za liny do brzegu i uwolnili go ze sznurów.

Wspólnie ze strażakami wyciągnęli 63-latka na brzeg. Mieszkaniec miasta bełkotał i nie dał rady utrzymać się na nogach. Okazało się, że był tak pijany, że nie potrafił poddać się badaniu alkomatem – informują funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna idąc bulwarem, w pewnym momencie, wpadł do wody. Trafił on pod opiekę załogi karetki pogotowia. To w ostatnich dniach kolejna interwencja policjantów, która zapobiegła ewentualnej tragedii.

Red. OKO

Fot. KPP Augustów

KPP Augstów

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy