Bezpłatny Internet w Choroszczy

Bezpłatny Internet w Choroszczy

Na terenie miasta Choroszcz, w zarówno w miejscach otwartych, jak i w siedzibach lokalnych instytucji, można korzystać z ogólnodostępnego, a przede wszystkim bezpłatnego bezprzewodowego internetu. Jest to możliwe dzięki systemowi 10 punktów hot-spotów zainstalowanych na terenie miasta Choroszcz.

Mieszkańcy, odwiedzający i goście mogą w Choroszczy bez przeszkód i zupełnie bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu, który dostępny jest w miejscach publicznych i szczególnie chętnie społecznie uczęszczanych. Hot-spoty w Choroszczy zainstalowane są:

– na Rynku 11 Listopada (2 punkty);

– na terenie rekreacyjnym „Kominowe Bajoro”;

– na pl. dr. Z. Brodowicza;

– na Bulwarach przy ul. H. Sienkiewicza;

– w siedzibie Urzędu Miejskiego w Choroszczy;

– w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choroszczy;

– w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy: na auli, w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz w Biurze Centrum.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do korzystania z naszych hot-spotów – zachęca Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Dziś bez tego instrumentu nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. Internet jest niemal wszędzie i w wielu sytuacjach ułatwia nam życie – dodaje. Dlatego cieszę się, że tę nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną możemy również zaoferować użytkownikom w Choroszczy – konkluduje włodarz gminy Choroszcz.

Instalacja systemu hot-spotów w Choroszczy kosztowała 15 tys. euro i w 100% została wsparta z programu Komisji Europejskiej WIFI4EU.

Red. OKO

Fot. UM w Choroszczy

UM w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy