Białystok. Mężczyzna został zaatakowany i pobity podczas spaceru z psem

Białostoccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie 50-latka. Mężczyzna został zaatakowany podczas spaceru z psem. Był bity i kopany po całym ciele.

Podejrzani zostali zatrzymani ulicę dalej, już kilka minut po zdarzeniu. 25-latek i jego o pięć lat starszy wspólnik usłyszeli zarzuty pobicia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Białostoccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie 50-latka. Mężczyzna został zaatakowany, kiedy spacerował z psem na jednym z białostockich osiedli. Z relacji poszkodowanego wynika, że był bity i kopany po całym ciele. 50-latek dodał, że został pobity przez nieznanych mu mężczyzn, bez powodu.

Mundurowi znając rysopisy sprawców i kierunek ucieczki napastników rozpoczęli ich poszukiwania.

Dosłownie chwilę później, na sąsiedniej ulicy funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli uciekać.

Po krótkim pościgu w ręce mundurowych wpadł młodszy z nich, 25 – latek. Drugi, w wieku 30 lat, został zatrzymany kilkadziesiąt metrów dalej.

Podejrzanymi o pobicie okazali się dwaj białostoczanie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Red. OKO

Fot. Podlaska Policja

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy