Białystok. Stresujący parking przy BCO – nasza interwencja

Stresujący parking przy BCO – nasza interwencja

Dostaliśmy zgłoszenie od zdenerwowanej czytelniczki, która nie mogła wyjechać z parkingu przy Białostockim Centrum, Onkologii. Spędziła dużo czau i stracila sporo nerwów przez wadliwy parkomat. Pani Ewa napisała miedzy innymi: 

,,Chciałam zapłacić za parking na poziomie -2. Niestety automat nie przyjmuje ani monet, ani banknotów ani karty. Nie udało mi się także dodzwonić pod wskazane na automacie telefony. Dzwoniłam kilkanaście razy!
System nie chciał mnie wypuścić z parkingu. Po pełnej stresu jeździe, udało mi się znaleźć działający parkingomat na poziomie -1.

Czy tak to ma działać? Nie dość, że za 20 minut plus płaci się 3 złote, to jeszcze popsute urządzenia.
Co mają robić pacjenci i ich rodziny? Czy nie dość mają stresu związanego z chorobą?

Czytelniczka dołącza dokumentację zdjęciowa.

O parkomaty zapytaliśmy rzeczniczkę Białostockiego Centrum Onkologii.

Odnosząc się do opisywanej w mailu sytuacji, prawdopodobnie doszło do awarii kasy parkingowej na jednej z trzech kondygnacji podziemnego parkingu szpitala (wjazd od ul. Warszawskiej). Jednocześnie informuję, iż wszelkie awarie pracownicy obsługi starają się usuwać na bieżąco. Bardzo przepraszamy za niedogodności i zaistniałą sytuację – powiedziała portalowi Podlaskie24.pl Sylwia Polińska rzecznik Białostockiego Centrum Onkologii.

Czekamy na sygnały od czytelników, czy parkomaty są już naprawione. Do sprawy wrócimy.

Red. OKO

Fot. czytelniczka

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MAŁGOSIA

NA TYM PARKINGU NIE DZIAŁA NIGDY KASA NA POZIOMIE -2. CZĘSTO TEŻ PACJENCI SĄ „PRZEGANIANI” BO TO POZIOM DLA PRACOWNIKÓW. Z CHORYM I CZĘSTO SŁABYM CZŁOWIEKIEM TRZEBA SOBIE RADZIĆ. TEN PARKING TO DROGA PRZEZ MĘKĘ I DO TEGO JESZCZE BARDZO DROGĄ MĘKĘ. PRACOWNICY Z OBSŁUGI SĄ BARDZO NIE UPRZEJMI I KŁÓTLIWI NA PEWNO NIE SĄ TAM ABY POMÓC. OLBRZYMIE CENTRUM ZOSTAŁO WYBUDOWANE A PACJENTÓW NIE MA MOŻLIWOŚCI DOWIEŚĆ – TOTALNA PORAŻKA

Partnerzy