Białystok. Tłumy białostoczan przywitały nowy rok na sylwestrowej zabawie na Rynku Kościuszki

Sylwestrowa zabawa na Rynku Kościuszki rozpoczęła się o godz. 21.30. Pierwsza wystąpiła Marta Gałuszewska – zwyciężczyni ósmej edycji „The Voice of Poland”. O godz. 22.45 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Sarsa, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów.

Dziesięć minut przed północą prezydent Białegostoku przekazał klucze do miasta przedstawicielom Jagiellonii Białystok, ponieważ w roku 2020 klub obchodzi 100-lecie istnienia. O północy Tadeusz Truskolaski złożył mieszkańcom życzenia noworoczne.

 – Myślę, że mijający rok był dobry dla naszego miasta. Cieszymy się z wielu osiągnięć, choćby Trasy Niepodległości – mówił prezydent. – Życzę, aby rozpoczynający się rok  przyniósł wiele ciepła, radości, miłości i szczęścia każdemu z osobna i całemu miastu.

Nowy Rok 2020

Chwilę po północy rozpoczął się widowiskowy pokaz laserów. Ten element zabawy sylwestrowej został wprowadzony w Białymstoku dwa lata temu zamiast fajerwerków. Oprawę muzyczną dalszej części sylwestrowej nocy zapewnił DJ Koston. Impreza zakończyła się ok. godz. 1.30.

 

Red. M.L.

Fot. Joanna Organek / BOK

Urząd Miejski w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy