Bielsk Podlaski. Do 5 lat więzienia grozi mężczyznom, którzy pobili, wepchnęli do bagażnika i okradli 20-latka


Areszt za pobicie, usiłowanie pozbawienia wolności i kradzież tysiąca złotych

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom podejrzanym o pobicie, usiłowanie pozbawienia wolności i kradzież tysiąca złotych. Ich ofiarą padł 20-latek. Bielszczanie wyciągnęli pokrzywdzonego z samochodu i pobili, a następnie grożąc zmuszali do wejścia do bagażnika. Mężczyźni ukradli pokrzywdzonemu tysiąc złotych. 20-latek zdołał uciec, a bielscy kryminalni ustalili i zatrzymali podejrzanych. 

Jak poinformował w poniedziałek (22.05) zespół prasowy podlaskiej policji, bielscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu 20-latka. Z przekazanej informacji wynikało, że napastnicy zaatakowali go, kiedy czekał na znajomego. Jak ustalili mundurowi, trzej mężczyźni wyciągnęli 20-latka z samochodu i zabrali kluczyki, po czym zaczęli go kopać i bić pięściami. Grozili też mu nożem i usiłowali siłą wepchnąć do bagażnika swojego samochodu. Na szczęście bielszczanin zdołał uwolnić się i uciekł napastnikom. Wówczas mężczyźni ukradli z jego samochodu tysiąc złotych.

Do zdarzenia doszło na jednym z osiedli w Bielsku Podlaskim.

Pracujący nad sprawą policjanci już następnego dnia ustalili dwóch podejrzanych, którymi okazali się mieszkańcy miasta. Rano mundurowi zatrzymali 28-latka, a kilka godzin później 22-latka. Trzeci z podejrzanych, 24-latek, trafił w ręce mundurowych dwa dni później. Wszyscy podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia, kradzieży oraz usiłowania pozbawienia wolności przy użyciu groźby.

Sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Red. M.L

Fot. KPP Bielsk Podlaski

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy