Boćki. Pijana kierująca uszkodziła samochód i szukała warsztatu samochodowego


Pijana kierująca uszkodziła samochód i szukała warsztatu samochodowego

Bielscy policjanci, podczas minionego weekendu, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jedną z nich była 51-latka, którą mundurowi zatrzymali w piątek. W samochodzie, który kobieta pozostawiła na drodze, policjanci ujawnili pustą butelkę po wódce i nietrzeźwego pasażera. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie.

 

W piątek przed 18 bielscy mundurowi otrzymali informację o kobiecie kierującej hyundaiem w Boćkach, która może być nietrzeźwa. Policjanci udali się we wskazane miejsce, gdzie zauważyli stojący na drodze uszkodzony pojazd, a w nim pijanego mężczyznę i butelkę po wódce. Okazało się, że był to pasażer auta. Mundurowi ustalili, że kierująca pojazdem kobieta, w trakcie jazdy spożywała alkohol wspólnie z mężczyzną. Następnie pozostawiła auto na drodze i oddaliła się.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania kierującej.

Po chwili funkcjonariusze zauważyli idącą drogą kobietę. Okazała się nią poszukiwana 51-latka. Kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że uszkodziła swój samochód i poszła szukać pomocy w warsztacie samochodowym. Podczas sprawdzenia jej stanu trzeźwości okazało się, że 51-latka miała blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu i straciła prawo jazdy.

W sobotę mundurowi zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego.

Funkcjonariusze ujawnili 20-latka na drodze w Orli. Okazało się, że mężczyzna kierował golfem mając blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna również stracił uprawnienia do kierowania pojazdami.

Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego jest przestępstwem, zagrożonym karą pozbawienia wolności do 2 lat.

 

Red. M.L.

Fot. KPP Bielsk Podlaski

Podlaska Policja

3 1 vote
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy