Diabelski młyn – nowa atrakcja w Białymstoku

Diabelski młyn to nowa atrakcja dla mieszkańców Białegostoku oraz turystów

Karuzela ruszyła w sobotę 8 maja, przed południem, i od razu przyciągnęła wielu chętnych do przejażdżki, i do podziwiania panoramy miasta.

Chciałem pokazać córce Białystok z góry – mówi pan Jarosław – Bardzo pięknie to wszystko wygląda. Podobało mi się, i polecam.

Było bardzo fajnie – mówi Gabrysia.

Widoki przecudowne – dodaje Ada. – Prawie cały Białystok było widać. Porobiłam bardzo dużo zdjęć, także będę miała dużo pamiątek. Będę sobie na Instagram’a wstawiała – zapowiada nastolatka.

– Ja jestem pierwszy raz w Białymstoku – mówi pani Marzenna. – Przyjechałam z Mazur, z Nidzicy. Fajne to koło jest, dlatego robimy zdjęcia. Podoba nam się to – dodaje turystka.

Jesteśmy tu zupełnie przypadkiem – mówi pan Bartek, który na karuzelę przyszedł z córką Oliwią. – Moja córka ma cztery latka, i po prostu chciała tutaj przyjść. (…) Napewno jakiś filmik nagramy z góry dla rodziny i znajomych – dodaje pan Bartek.

Bardzo emocjonujące wrażenia. Pierwszy raz można zobaczyć Białystok z góry. Dachy wszystkich kamienic w centrum, to niepowtarzalna okazja, żeby na to zerknąć – mówi pan Michał.

Mojemu pieskowi bardzo się podobało – śmieje się pani Gabrysia.

 

 

 

Zapraszamy na wirtualną dzienną przejażdżkę ? TUTAJ ? a nocną ? TUTAJ ?

„Miasto nie ponosi żadnych kosztów związanych z zaproszeniem firmy do Białegostoku. Przeciwnie – firma Robland zapłaci miastu za zajęcie pasa drogowego” – poinformowała Anna Kowalska z UM w Białymstoku w komunikacie prasowym przesłanym do mediów.

Koło widokowe ma blisko 30 metrów wysokości oraz 20 gondoli, które pomieszczą do 120 osób.

Średnica ustawionego pionowo koła wynosi 28 metrów. Młyn jest wyposażony w 20 sześcioosobowych gondoli.

Karuzela będzie kręcić się codziennie do 13 czerwca.

W dni powszednie od godz. 12 do 21, a w weekendy od godz. 11 do 22. Bilet dla dorosłych kosztuje 20 zł, a dla dzieci do lat sześciu 15 zł. Płatność gotówką lub kartą. Przejażdżka trwa od 6 do 10 minut.

Zapraszamy wszystkich na młyńskie koło, które jest bezpieczne. Nie kręci się szybko. Jak wieczorem się przyjdzie to dodatkowo jest efekt świetlny – zachęca Dariusz Pawliński z firmy Robland.

Zobacz naszą fotorelację ??

 

Red. Monika Lenczewska

Fot. Monika Lenczewska / Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy