Ireneusz Mamrot nie jest już trenerem Jagiellonii Białystok


Ireneusz Mamrot nie jest już trenerem Jagiellonii Białystok.

Ireneusz Mamrot nie będzie już pełnił funkcji pierwszego trenera Jagiellonii Białystok.  Poinformowano o tym na stronie internEtowej klubu z Białegostoku.

Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Stało się to po sobotniej porażce Jagiellonii w meczu z Zagłębiem Lubin:

Jagiellonia Białystok przegrała 0:1 z Zagłębiem Lubin

Do końca roku obowiązki pierwszego trenera będzie pełnił Rafał Grzyb.

Trener Mamrot funkcję trenera Jagiellonii Białystok objął w czerwcu 2017 roku. Zanim trafił do Białegostoku przez siedem lat trenował Chrobrego Głogów.

,,- Chciałbym podziękować trenerowi za walkę do ostatniej chwili o mistrzostwo Polski w pierwszym sezonie jego pracy w Białymstoku, jak również za trud włożony w grę w Pucharze Polski w poprzednim sezonie. Wpływ na dzisiejszą decyzję ma obecna sytuacja, która zupełnie nas nie zadowala i nie odzwierciedla oczekiwań względem zespołu. W związku z tym wspólnie z trenerem przeanalizowaliśmy sytuację i doszliśmy do wniosku, że jest to moment, w którym nasze drogi muszą się rozejść. Do momentu przedstawienia przez nas nowego trenera władzę nad zespołem przekażemy Rafałowi Grzybowi, który doskonale zna sytuację drużyny „- tłumaczy Prezes Jagiellonii Białystok, Cezary Kulesza

-,, Przede wszystkim chciałem wszystkim podziękować za szansę, jaką otrzymałem od Jagiellonii. Sądzę, że gdy tutaj przychodziłem dwa i pół roku temu, nikt nie spodziewał się, że będę tu tak długo pracować. Ten czas był pełen dobrych, ale i tych gorszych, jak ostatnio chwil. Taka jest ta profesja. Zajęliśmy drugie miejsce w lidze, doszliśmy do finału pucharu. Oczywiście bardzo szkoda, że nie udało nam się go ostatecznie wygrać. Zabrakło nam kropki nad „i”. Wiem jak ważne było to wydarzenie dla naszych kibiców, dlatego cały czas męczy mnie ostateczne rozstrzygnięcie w tym meczu – mówi były już szkoleniowiec naszego zespołu, który podziękowania kieruje także do kibiców, a w szczególności do tych zasiadających w sektorze Ultra.„- powiedział odchodzący szkoleniowiec

– ,,Chciałbym podziękować kibicom, przede wszystkim tej grupie odpowiedzialnej za doping. Zawsze byli z drużyną i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Jestem bardzo wdzięczny za to jak mnie przyjęli i za to, jak nam się razem tutaj funkcjonowało. Mam nadzieję, że gdy emocje już opadną, to czas spędzony z moją osobą będą wspominały pozytywnie „- dodał były trener.

Red. OKO

Fot. Jagiellonia.pl

na podst. Jagiellonia.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy