Klepacze zapraszają na Festyn Rodzinny

Czternastego o czternastej – to ciekawa kombinacja zwiastująca atrakcje czekające na uczestników festynu rodzinnego w Klepaczach

Czego można się spodziewać?

Naprawdę wiele, m.in.: zabaw na dmuchańcach, animacji, przejażdżek konnych, zabytkowych aut, stoisk handlowych i promocyjnych, pokazu sprzętu strażackiego i grupy ratowniczej Nadzieja. Na scenie wystąpią: Klepaczanki i Narwianie oraz Racisova, a także gwiazda wieczoru – Magda Niewińska. Zapraszamy więc w niedzielę 14 lipca br. do OSP Klepacze, gdzie od godz. 14.00 rozpocznie się doroczny Festyn Rodzinny – mówi Urszula Glińska z UG w Choroszczy.

Festyn Rodzinny w Klepaczach to niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych, pełnego atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Oprócz już wymienionych, oferta tego dnia obejmuje też wystawę prac uczestników zajęć plastycznych, odbywających się przez miniony rok artystyczny w filii bibliotecznej w Klepaczach. Podczas festynu wystąpią więc zaproszeni goście, niemniej swój niemały udział będą mieć też mieszkańcy miejscowości. To zdecydowanie walor wydarzenia.
Warto więc na nim być! – dodaje Urszula Glińska.

Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński, Miejsko- Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy oraz OSP Klepacze i Koło Gospodyń Wiejskich „Razem lepiej”. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

Red. M. L.

Urząd Gminy w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy