Krzysztof Truskolaski nowym szefem podlaskiej Platformy Obywatelskiej

Krzysztof Truskolaski nowym szefem podlaskiej Platformy Obywatelskiej

Poseł Krzysztof Truskolaski był jedynym kandydatem na to stanowisko. Dotychczasowy wieloletni przewodniczący PO Robert Tyszkiewicz we wrześniu ogłosił, że rezygnuje z wyborczej walki o stanowisko.

Robert Tyszkiewicz zrezygnował z szefowania podlaskim strukturom PO

Nowy szef PO podziękował za wsparcie członkom partii.

Jestem wdzięczny, ale przed nami dużo pracy. Wczorajszy dzień, to dopiero początek. Nie chciałbym wprowadzać rewolucji, chciałbym, by to była ewolucja naszej partii – mówił na konferencji prasowej podsumowującej wybory w partii Krzysztof Truskolaski. 

My jako PO musimy znowu zacząć wygrywać wybory. Deklaruję, że każdy członek naszej partii, który będzie chciał ciężko pracować na rzecz zwycięstwa, będzie miał taką możliwość. Chcę współpracować ze wszystkimi. Chcę, aby nasza zwycięska drużyna przystąpiła do wyborów samorządowych i parlamentarnych. Przed nami naprawdę dużo pracy, ale wiem, że uda nam się osiągnąć sukces –powiedział Krzysztof Truskolaski.

 

Przewodniczącym struktur miejskich PO zosta Łukasz Prokorym.  Wcześniej tę funkcję pełnił Zbigniew Nikitorowicz.  wiceprezydenta Białegostoku. Nowym przewodniczącym PO w Łomży został wybrany Piotr Serdyński. radny miejski.  Maciej Borysewicz  nie kandydował. Szefem PO w powiecie łomżyńskim pozostanie Jacek Piorunek. Przewodniczącą PO w Suwałkach została  Anna Naszkiewicz.

 

Red. OKO

Fot. Platforma Obywatelska

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy