Łomża. 74-latek podejrzany o uszkodzenie opon w 17 autach

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 74-latka podejrzanego o uszkodzenie opon w 17 zaparkowanych samochodach. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Łomżyńscy policjanci zostali poinformowani o przebiciu opon w 17 zaparkowanych samochodach na ulicach Bema, Chopina i Reymonta. Wandal tylko jednej nocy zdołał przebić opony w tylu pojazdach. Właściciele oszacowali straty na ponad 3,5 tysiąca złotych.

Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili tożsamość podejrzanego na podstawie jego wizerunku zarejestrowanego przez kamery monitoringu. Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania 74-latka, ten nie krył zdziwienia.

Mężczyzna powiedział policjantom, że nie był w stanie znieść tego, że parkują tam samochody.

Został zatrzymany i kilka godzin później usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Za przestępstwo, którego się dopuścił kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.


Apelujemy do mieszkańców ulic Bema, Chopina i Reymonta, którzy jeszcze nie zgłosili tego faktu przebicia opon o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży.

Łomża. Przebite opony na osiedlowych parkingach w co najmniej 20 samochodach.

Red. OKO

Fot. KMP Łomża

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy