Łomża powitała Nowy Rok 2020 na Starym Rynku


Od występu lokalnej formacji MEGI rozpoczęła się Łomżyńska Noc Sylwestrowa 2019/2020. Pokaz fajerwerków o północy poprzedził koncert D-Bomb, a już w Nowym 2020 Roku na scenie zaprezentował się zespół Loka.

W tym roku zwycięzcą sylwestrowego konkursu muzycznego okazał się zespół MEGI. W jego skład wchodzą Magdalena Muczyńska i Filip Zawadzki.

– Łomża jest miastem, w którym promuje się artystów lokalnych – mówiła po zakończeniu swojego występu Magdalena Muczyńska, wokalistka zespołu MEGI.

Przyznała, że sama również była wśród publiczności na poprzednich edycjach Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej.

Sylwestrowa noc uświetnił także występ zespołu D-Bomb. Muzycy zaprezentowali łomżyńskiej widowni między innymi takie przeboje jak „O Ela, Ela” czy „Najbardziej dzisiaj chcę”.

O północy nad starówką można było podziwiać pokaz sztucznych ogni. Imprezę uświetnili również wykonawcy z formacji Loka. To grupa, która w 2012 roku otrzymała dwie nominacje do nagrody ESKA Music Awards i wystąpiła na „Koncercie trendy” podczas festiwalu TOPtrendy.

– Chciałbym, żeby wszędzie było tak jak w Łomży, ponieważ zabawa była przednia, poczułem się rewelacyjnie, wszyscy machali do mnie rękami, wszyscy byli mili i koncert był naprawdę upajający – przyznał Grzegorz Porowski, wokalista Loki.

Łomżyńska Noc Sylwestrowa odbyła się już po raz szósty.

Red. M.L.

Fot. Łukasz Chełchowski/lomza.pl

Urząd Miejski w Łomży

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy