Maria Andrejczyk przekaże medal choremu Antosiowi z Sejn

Maria Andrejczyk przekaże medal choremu Antosiowi z Sejn

Maria Andrejczyk w niedzielę (9.05) pobiła własny rekord Polski w rzucie oszczepem. Teraz ten sukces chce dzielić z chorym Antosiem Kuczyńskim z Sejn.

Poinformowała, że zdobyty na zawodach w Splicie złoty medal przeznaczy na licytację.  Pieniądze pomogą w sfinansowaniu operacji serca 13-miesięcznego chłopca w klinice w Stanach Zjednoczonych.

Jadąc na te zawody dobrze wiedziałam, że powalczę o medal. Chcę go przeznaczyć na licytację na rzecz Antosia Kuczyńskiego i na wsparcie leczenia jego chorego serduszka. Postaram się jak najszybciej skontaktować z jego rodzicami, abyśmy mogli szybko zacząć działać. Na pewno poinformuję wszystkich, gdzie będzie ta licytacja i ten medal do zdobycia.

Wierzę w moc internetu i w to, że wszyscy razem możemy pomóc Antosiowi – mówi sportsmenka z Kukli na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych.

An

Antoś mieszka w Sejnach i czeka na skomplikowaną operację serca w Bostonie. Rodzina musi na nią  uzbierać 1,5 mln zł. Brakuje jeszcze około 600 tysięcy  złotych.

 

Red. OKO

Fot. Instagram Maria Andrejczyk

Instagram Maria Andrejczyk

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy