Na jeziorze Rajgrodzkim trwają poszukiwania 55-letniego mieszkańca Białegostoku

Trwa akcja poszukiwawcza na jeziorze Rajgrodzkim

Na jeziorze Rajgrodzkim zaginął 55-letni mieszkaniec Białegostoku. W sobotę (18.06) po południu mężczyzna wypadł z łodzi.

Podlaska Policja: O godzinie 13²³ otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że starszy mężczyzna wypadł z łodzi na jeziorze Rajgrodzkim. Policyjni wodniacy wraz z innymi służbami wciąż prowadzą akcję poszukiwawczą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wypadł w trakcie skrętu łodzi.

Aktualizacja: godz. 21:04

Około godziny 21:00 poszukiwania 55-letniego białostoczanina zostały przerwane z powodu zapadnięcia zmroku. Jak poinformowała Podlaska Policja akcja poszukiwawcza zostanie wznowiona w niedzielę (19.06) o godz. 9:30 przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Aktualizacja dn. 19.06.2022 r. godz. 13:14

Podlaska Policja: Akcja poszukiwawcza na j. Rajgrodzkim została zakończona. Niestety nie udało się odnaleźć ciała mężczyzny.

Poszukiwania będą trwały do momentu odnalezienia ciała. W tej zorganizowanej formie jak dziś akcja została zakończona – dodaje Policja.

W akcji brały udział grupy poszukiwawczo-ratownicze, strażacy, nurkowie i policjanci, w tym wodniacy. W poszukiwaniach wykorzystywany był specjalistyczny sprzęt w tym dron i sonar.

Red. M.L.

Fot. zdjęcie ilustracyjne / arch. Podlaskie 24.pl

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy