Paraliż komunikacyjny w Białymstoku przez wyścig kolarski

Kolarze z 10 krajów ścigali się na podlaskich drogach. Wywołało to  paraliż komunikacyjny i ogromne utrudnienia dla kierowców w Białymstoku w czwartek i jeszcze większe w piątek  nie tylko w godzinach szczytu komunikacyjnego.

Zero organizacji. Żadnych informacji.Godzina na przystanku.Matki które na czas dzieci z przedszkoli czy też żłobków nie mogły odebrać . Trzy dni w roku taka impreza, a ciężko się przygotować!!!!- komentuje Agnieszka

Tu już nawet szkoda nerwów i słów na to wszystko… Że słonecznego stoku na Waszyngtona jechałam godzinę. I gdyby nie to że policja zaczęła kierować ruchem to stała bym wiele, wiele dłużej.. chory pomysł.- pisze na Facebooku Ewa.

Wczoraj to samo od Lipowej przy Rocha do Białki jechałam autobusem 40 min tragedia .Co urząd wydający zgodę i organizatorzy mają w głowach-pisze internautka Ewa

Żadnej organizacji. I żadnej informacji Chciałabym żeby ktoś z rządzących z Urzędu Miasta trafił w ten paraliż miasta.Ale nie ma co się dziwić przecież to Orlen był sponsorem i Verwa mogą sobie pozwolić, no czyż nie? Żeby dla nich przyszło wracać z pracy 4 godz., też by mieli dość i byli wściekli. Ale oni nie jeżdżą mpk tylko limuzynami- pisze Małgorzata.

Tragedia! Odcinek 5 km jechałam 1.5 godz– narzeka Monika.

Tragedia w taką pogodę pełen paraliż miasta – to komentarz Marii.

Na przystankach nie było informacji. Ludzie czekali na Alei Piłsudskiego i nie wiedzieli, że nie będzie autobusów– informuje nas czytelnik, który chce pozostać anonimowy.

Kolarze w piątek, w mieście w godzinach szczytu. Kto to wymyślił? Kto to zorganizował. Musiałem zostawić auto pod szpitalem i iść kilometry piechotą w taki deszcz – denerwuje się Jerzy.

Co prawda media informowały o tym wydarzeniu, w tym nasz portal.

W dniach 8-10 września wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Białegostoku i regionu

Jednak ogrom utrudnień przerósł wszelkie oczekiwania i wyobrażenia kierowców. Blisko 80 kolarzy z 10 krajów startowało w Orlen Wyścigu Narodów.

Co w sobotę?

W sobotę (10.09) peleton zaprezentuje się krótko w centrum Białegostoku.

O 8:00 na Rynku Kościuszki nastąpi tzw. start honorowy drugiego etapu, a rywalizacja sportowa rozpocznie się kwadrans później na ulicy Rolnej w Fastach.

Po pokonaniu ponad 136 km, około 11:20 kolarze powinni finiszować na ulicy Mostowej w Augustowie.

Po drodze przejadą m.in. przez Knyszyn, Suchowolę, Dąbrowę Białostocką i Lipsk.

 

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl

Podlaskie24 Facebook

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy