Pod Milejczycami policjanci zatrzymali kolejnych „kurierów ludzi”

Pod Milejczycami (w powiecie siemiatyckim) policjanci zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy, którzy przewozili trzy osoby nielegalnie przebywające na terenie naszego kraju – poinformował w niedzielę (6.03) rzecznik podlaskiej policji podinspektor Tomasz Krupa.

 

Wczoraj przed 23:00 pod Milejczycami policjanci z Bydgoszczy, którzy pełnią służbę na terenie województwa podlaskiego, zatrzymali do kontroli forda. W tym samochodzie dwóch mężczyzn obywateli Ukrainy kierowca i pasażer przewozili trzy osoby nielegalnie przebywające na terenie naszego kraju. Przewożone osoby to obywatel Afganistanu i dwie osoby o nieustalonej narodowości z uwagi na brak dokumentów, i barierę językową – poinformował podinsp. Tomasz Krupa.

Osoby przebywające nielegalnie na terenie naszego kraju zostały przekazane funkcjonariuszom straży granicznej, natomiast kierowca i pasażer trafili do policyjnego aresztu. Samochód, którym jechali trafił na policyjny parking.

Również wczoraj policjanci zatrzymali dwóch kolejnych mężczyzn na terenie naszego województwa w związku z podejrzeniem pomocnictwa przy nielegalnym przekraczaniu granicy. Niestety z uwagi na czynności procesowe nie mogę podać więcej szczegółów – dodał podinspektor Krupa.

 

Red. M.L.

Fot. zdjęcie ilustracyjne / arch. Podlaskie 24.pl

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy