Podlaska Policja: w rzece Świsłocz zostały odnalezione zwłoki nieznanej osoby

W rzece Świsłocz znaleziono zwłoki nieznanej osoby

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny i okoliczności śmierci osoby, której ciało znaleziono w rzece Świsłocz. Informacje o tym sokólscy funkcjonariusze otrzymali w piątek (29.07) przed godz. 13:00.

Jak informuje policja, ciało znaleziono w okolicach granicy polsko-białoruskiej. To mężczyzna w średnim wieku.

Podlaska Policja:
Dyżurny KPP w Sokółce, około 12.45, otrzymał zgłoszenie o zwłokach dryfujących w rzece Świsłocz. W rejonie granicy polsko-białoruskiej, zostało odnalezione ciało nieznanej osoby. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło po stronie białoruskiej.

Array

Red. M.L.

Fot. Wikipedia

Podlaska Policja

5 1 vote
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
komisarz

Czy się utopił? Wyniki tanatologii winny to wskazywać. Warto wspomnieć, że dla zwłok przebywających dłuższy czas w wodzie może zachodzić przemiana tłuszczowo-woskowa. Ile godz mógł tam leżeć? Zależy czy tzw. skóra praczek, złuszczenie, barwa, rozdęcie, brak włosów/paznokci. Warto mieć w jednej z wersji możliwe otrucie denata. Wiadomo proces identyfikacji konieczny. Entomologia sądowa – czas śmierci w oparciu o nekrofagi zidentyfikowane przy zwłokach. W wodzie rozkład z reguły następuje szybciej. Istotna temp. wody. Jedno z branych pod uwagę szczegółowszych badań – analiza okrzemek. Wskazuje ona gdzie dokładnie nastąpiła śmierć – jeśli nie w wodzie, albo innym zbiorniku. To takie minimum w… Czytaj więcej »

Partnerzy