Policjanci ze Szczecina pomogli 78-latkowi z Białowieży

To już kolejna interwencja podczas której policjanci delegowani do pełnienia służby w rejonie przygranicznym pomagają lokalnym mieszkańcom

Tym razem z pomocą ruszyli mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. W nocy, w Białowieży zauważyli leżącego na chodniku starszego mężczyznę. 

Policjanci ze Szczecina, pełniący służbę w powiecie hajnowskim, w trakcie nocnego patrolu Białowieży zauważyli leżącego na chodniku starszego mężczyznę. Senior był okryty bluzą. Obok niego na chodniku leżał rower. Kontakt z mężczyzną był utrudniony. Senior trząsł się z zimna i nie odpowiadał sensownie na zadawane mu pytania. Nie potrafił powiedzieć dlaczego leży na chodniku i w jaki sposób się tam znalazł. Po kilku minutach funkcjonariuszom udało się ustalić, że mężczyzna prawdopodobnie jest podopiecznym domu pomocy społecznej w Białowieży. Policjanci natychmiast skontaktowali się z placówką.

Okazało się, że zaniepokojeni pracownicy ośrodka mieli zamiar zgłaszać zaginięcie 78-latka w hajnowskiej komendzie.

Na szczęście mundurowi ze Szczecina znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki temu schorowany mężczyzna bezpiecznie trafił do miejsca zamieszkania.

Red. M.L.

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy